VÍTEJTE

vyloha22

v internetovém obchodě Agentura Hledající. Již od r. 1991 nabízíme přípravky tradiční čínské medicíny,  ájurvédy (celostní medicína z oblasti Indie, Nepálu a Srí Lanky), dále některé přípravky ruské medicíny a dalších lidových medicín z celého světa.

Jako doplněk sortimentu je pro Vás připraveno i několik výrobků, které sice nesouvisí s péčí o zdraví, ale mohou Vás potěšit.

Zboží zasíláme poštou na dobírku (98 Kč). V případě, že je vaše objednávka za víc jak 1 200,- Kč poštovné již neplatíte žádné.

Objednané zboží je také možné  vyzvednout  v Knihkupectví Hledající (0 Kč), Za Pohořelcem 12, Praha 6 (další možnost předání zboží je v Kozácké 11, na Praze 10, nebo v Chýni na Praze - západ). Platba pouze předem na účet - nelze platit v hotovosti.

Po-pá 10 až 18 hod, ve středu do 20 hodin. www.hledajici.cz

Jakmile bude Vaše zásilka připravena k odběru, zašleme Vám e-mail.

ONDŘEJ JELÍNEK

zari-2016

Vás bude obsluhovat v tomto internetovém obchodě, dále má na starosti zásobování obchodů (na veškeré zboží je možné poskytnout obchodní rabat). V případě jakýchkoliv dotazů ohledně stavu objednávky, dodávek a dostupnosti zboží, reklamací a podobně, ho neváhejte kontaktovat na tel.: 603 518 038.

BIOKORIDOR

1409201658_h4j-pohadkova-alej

Biokoridor Pod Duškánem v Chýni u Prahy, aneb návod jak vytvořit kus nové přírody. Informace zde.

 

 

 

DŘEVOSAD z.s.

13

Založili jsme spolek na výsadbu dřevin, informace najdete zde.NOVINKY